Anatolian Soldiers Motorcycle Club 1%Er Türkiye’de ki motosiklet camiasının önde gelen, en saygın rol model kulüplerinden biridir.

Anatolian Soldiers MC kendi geleneklerine bağlı bir kulüptür. Komşularınız veya sokakta gördüğünüz insanlar gibi, aileleri ve işleri vardır. Bunun yanı sıra, günlük hayatlarının içine sokabildikleri ve bununla yaşadıkları bir kardeşlik bağı ile hayatlarını devam ettirirler ve bununla gurur duyarlar. Mevsim ve şart gözetmeksizin, kardeşlik ve motosiklet hayat tarzlarını belirleyen etmendir.

Bu anlamda Anatolian Soldiers MC 1%Er kendi geleneklerini ve kültürünü korumak adına güç birliği yapar. Bu kültür ve gelenek, her ASMC kardeşi için yeni nesillere aktarılacak yegane varlıktır.

Anatolian Soldiers MC 1%Er 2017 yılında patch over olarak başta İzmir Merkezli olmak üzere kurulmuştur. Kuruluşunun öncesine dayanan kardeşlik bağlarıyla yaklaşık 10 yıl beraber sürmüşlerdir. Kısa süre içerisinde Türkiye geneline yayılmışlar ve üyelerinin büyük kısmı eskiden beraber sürdükleri kardeşleridir.

Anatolian Soldiers MC 1%Er Türk askerlerine saygı duyar. Üyelerin bir kısmı asker veya eski askerdir. Kulübün ismi ve logosuda buradan gelir. Renkleri ise Türkiye'nin ulusal renklerinden gelir Kırmızı-Beyaz'dır.

Hakkımızda
Anatolian Soldiers MC